top of page
20230618_152839.jpg
poukaz2024_balicek.png

Pobytové balíčky

20230618_152459.jpg

Relax po výletě

Máte v plánu výlet na zámek v Nových Hradech, do skalnatých Toulovcových maštalí, na hrad Košumberk? Po výletě se u nás můžete nahřát v koupacím sudu (38st. C), osvěžit se v koupacím jezírku s přírodní filtrací a poté strávit noc v našem Modrém pokoji. Večeři si máte možnost připravit v kuchyňce, nebo na grilu a můžete si ji užít na pavlači s výhledem do krajiny.  

To vše v naprostém soukromí. Nebude Vás rušit žádný další návštěvník.  

V ceně pobytu je nocleh pro 2 osoby, vyhřátý sud, neomezený vstup do koupacího jezírka, produkty pro snídani pro dva, kterou si připravíte dle vlastní chuti a 1 x 0,5l džbánek vína a technické potřeby pro grilování.

Cena 3 000,-

za balíček
pro 2 osoby/1 noc 

Příjezd: od 14 hodin, odbydlení do 12 hodin 

20230618_152839.jpg

Pobyt na statku

Toužíte prožít pár dní v klidu, na vsi, na statku s historií sahající do poloviny 19. století, s uzavřeným dvorem? Rádi byste se po výletě či slunění osvěžili v přírodním jezírku a večer se nahřáli a relaxovali ve vodě 38 St. C teplé?  

Budete mít možnost si sami ugrilovat večeři, nebo si ji připravit ve vybavené kuchyňce a užít si ji při posezení na dřevěné pavlači s výhledem do krajiny. 

Budete odpočívat v soukromí travnatého dvora statku s kamennými zídkami a s jezírkem, kam svítí celý den sluníčko a stín vám poskytne rozložitá koruna ořechu. 

To vše v klidu a naprostém soukromí. Našimi hosty jste jen vy a nebude Vás rušit žádný další návštěvník. 

V ceně pobytu jsou 2 noclehy pro 2 osoby, 1 x vyhřátý sud, neomezený vstup do koupacího jezírka, produkty pro 2x snídani pro dva, kterou si připravíte dle vlastní chuti a 1 x 0,5l džbánek vína a technické potřeby pro grilování.

 

Cena 6 000,-

za balíček

pro 2 osoby na 2 noci 

Příjezd: od 14 hodin, odbydlení do 12 hodin 

IMG_20220902_103255_1_edited_edited.jpg

Turistika s regenerací

Máte rádi turistiku, pěší či na kole? Nabízíme Vám čtyřdenní pobyt na našem statku. Historická města Vysoké Mýto, Litomyšl, zámek Nové Hrady, hrad Košumberk, skalní rokle Toulovcových maštalí nabízí možnosti pro řadu výletů. Po návratu z putování se u nás můžete nahřát v koupacím sudu (38st. C), osvěžit se v koupacím jezírku s přírodní filtrací a poté strávit noc v našem Modrém pokoji. Večeři máte možnost si připravit ve vybavené kuchyňce či na zapůjčeném grilu a užít si ji na pavlači s výhledem do krajiny. Další den si můžete naplánovat nový výlet a večer si zopakovat relax z předchozího večera. Můžete také celý den odpočívat v soukromí travnatého dvora statku s kamennými zídkami a čas si zpestřit grilováním a návštěvou našich zvířátek. 

To vše v naprostém soukromí. Nebude Vás rušit žádný další návštěvník.

 

V ceně pobytu jsou 3 noclehy pro 2 osoby, 1x vyhřátý sud, (druhý den za příplatek 300 Kč), neomezený vstup do koupacího jezírka po celou dobu pobytu, produkty pro 3 x snídani pro 2 osoby, kterou si připravíte dle vlastní chuti, 1 x 0,5l džbánek vína a technické potřeby pro grilování. 

Cena 9 000,- Kč

za balíček

pro 2 osoby na 3 noci

 

Příjezd: od 14 hodin, odbydlení do 12 hodin 

Modrý pokoj

V prvním patře našeho empírového statku na vás čeká apartmán pro dva. Odpočinete si v modrém pokoji, ve kterém vám usteleme na dvoulůžku, nebo můžete spát každý ve své posteli.

Občerstvení či jednoduchý oběd si připravíte v kuchyňce vybavené mikrovlnkou, vařičem kávovarem a ledničkou.. Osprchujete se, nebo

se naložíte do vany

v provensálské koupelně.

Na venkovní zastřešenou pavlač máte přístup jen vy. 

Odpočinek

Pavlač je orientovaná na jih

a hosté zde rádi pijí kávu či drink. Jsou tu chráněni i před případným deštěm. Prostě je příjemné zde odpočívat, sdílet své zážitky, nebo jen v tichu rozjímat.

Na požádání vám roztopíme pod koupacím sudem ve dvoře, kde můžete relaxovat v teplé vodě, ohřát se a ochladit se

v přírodním jezírku.

Celý objekt je nekuřácký.