top of page
White Washed Wood_edited.jpg
--15_edited.jpg

Zdenka Hanyšová Celá

 

Jsem průvodkyně osobním rozvojem, koučka, lektorka, realitní makléřka, spolumajitelka Čečetkova statku

Mám dvě křídla a letím na nich. Jedno jsou naše současné i budoucí aktivity na Čečetkově statku, který je pro mne zároveň i tou pevnou půdou pod nohama. A hlavně domovem. Prostřednictvím setkávání se zde u tvorby, učení a rozvoje, relaxace i práce si můžeme pomáhat navzájem růst a pomáhat probouzet, co je v nás uloženo a nemohlo nebo nechtělo být projeveno.

 

U teď vnímám, co všechno jsem od tohoto místa i domu dostala, v čem mě rozvíjí, v čem inspiruje a jaké hodnoty mně ve mně pomohl usadit. A nechat vytrysknout ten proud energie, který byl dlouho pod pokličkou. Našla jsem v sobě sama sebe. Na cestě hledání a objevování jsem už dlouho. Baví mě to.

 

Druhým křídlem je moje aktivita v realitách. Baví mě domy i lidi v nich, se zájem poznávám motivy, které vedou lidi ke změně v bydlení i žití, i opravdu hluboké lidské příběhy, které ke každému domu, chalupě i bytu patří.

 

V uplynulém náročném roce jsem se "posunula" na senior realitního makléře Swiss Life Select Reality (konečně mi to "ladí" s věkem) a ještě víc, důležité je, že jsem v dobré partě a znovu jsem se v tom utvrdila. Většinou jdou za mnou složité situace spojené s narovnáváním vztahů v rodině, bolavou změnou spojenou s majetkem, oddlužením, s upřesněním hranic pozemků. Lidé jsou vděčni za to, že jim někdo pomůže tu spleť vyřešit a rozmotají leccos i ve svém životě.

 

A hlavně - už jsem nachystaná postavit se na ten piedestal a "dělat" PR hlavně sama sobě, našim aktivitám na statku, a nebát se projevit se vším, co ve mně je (Trošku to ještě drhne se psaním mé knihy života, ale věřím, že i to někdy dopadne).

¨

Děkuju svému manželovi za to, že mě podporuje v někdy až neskutečných blbinách, a hlavně za trpělivost s blížencem po svém boku. Děkuji našim dětem a vnoučatům za inspiraci a možnost sdílet s nimi jejich růst. Děkuji své mamince za to, že jsme se mohly opět propojit hluboko v srdci. Děkuji svým předkům, že mi vytvořili takové kořeny, že se na ně s hrdostí mohu napojit, a ty které ještě dobře neznám, s dychtivostí poznávám. Děkuji za nekonečné inspirace všem dalším, kteří jsou autentičtí ve svých radostech i zlobách, i všem, kteří jste poctiví ve svém zkoumání sebe samotných, svých postojů a přesvědčení a nevyhýbáte se žádným ze střípků objevů sebe samých. Potkávám vás čím dál víc.

White Washed Wood_edited.jpg
DSC_0451_edited.jpg

Oldřich Hanyš

Průvodce osobním rozvojem, projektovým řízením, profesí ajťák s citem pro komunikaci, spolumajitel Čečetkova statku

 

Také jste si někdy položili otázku „Proč tady vlastně jsem?", nebo "Jaký to má vše vlastně smysl?" Dlouho jsem hledal na tyto otázky odpovědi a napadaly mě odpovědi rozličné :-). Poslední dobou cítím, že je mi dobře mezi pozitivně naladěnými lidmi, kteří vnímají život jako nekonečné množství možností a mohou si vybrat na co zaměří svoji pozornost. Cítím, že pozitivní přístup k životu chci i já předávat dál. Zda je to moje poslání, to nevím, ale je mi v tom dobře. Vždyť Země je krásné místo pro život :-)

 

A fascinuje mě Vesmír

 

….objevování všech jeho záhad mě naplňuje vzrušením. Stejný pocit mám, když mohu objevovat své vlastní schopnosti, svoji identitu, svoje energie. Je to hodně velké dobrodružství a s každým novým objevem se otvírá můj prostor, můj vnitřní Vesmír a cítím se svobodnější.

 

Moje profese


Ve své profesi se specializuji na oblast informačních technologíí. V jedné středně velké akciové společnosti vedu tým, který realizuje významné projekty v oblasti informačních technologií. Nejen manažery v IT bych rád inspiroval tím, že koučovací přístup je pro vedení projektů, definování cílů a motivování členů týmu velmi užitečný.

  • Rezervujte si termín první nezávazné schůzky


    1 hod 30 min

    Zdarma
bottom of page