top of page

Navázat na energii původních majitelů

Na každém místě původního velkého hospodářství, ke kterému kdysi patřily i rozlehlé louky a pole, se cítíme my i naši hosté dobře. Příjemnou energii, harmonii a soulad zde zanechali původní obyvatelé. Kdo přesně statek zvaný empírový v první polovině 19. století postavil, zatím nevíme. Manželé Čečetkovi (na fotografii) jej koupili a obydlili v roce 1910. Jeden z jejich potomků, František Čečetka (nar. 1913) zde se svou ženou hospodařili a vychovali tři děti. Dcera a syn, kteří dosud žijí, nás několikrát navštívili, a právě z jejich vyprávění víme spoustu informací o životě a hospodaření na statku. Jejich tatínek František, poté, co ovdověl, zde žil a sám se o sebe a o usedlost staral až do své smrti. Dožil se úctyhodného věku 95 let.

S respektem a citem 

Tady na statku je nám inspirací zkušenost a um každého, kdo sem přijde a propojí se s rovněž inspirativním prostorem zakomponovaným do přírody, svědkem minulého žití a životních příběhů. Ten náš příběh zde se začal psát v roce 2019, kdy jsme převzali již částečně opečovanou nemovitost od majitele, který tu provedl základní rekonstrukci sítí a střechy. Nám pak další kapitoly rozvoje nemovitosti pomohli psát spolehliví a fakt hodně nadšení řemeslníci, kteří byli mezi prvními a neopominutelnými tvůrci. Pracovali citlivě, s respektem k původnímu a pomohli historické stavbě z kamene zachovat jedinečnost a ráz a přitom ji dotvořit tak, aby mohla splňovat nároky na současné bydlení. Napodobit, a přitom být svoji, nezkazit a zároveň trošku posunout a obohatit o současné… .

Setkávat se a propojit se v tvoření

Naši hosté i členové rodiny se tu cítí dobře, proto zde pořádáme setkání nejen rodinná, ale scházejí se u nás lidé, kteří mají mnoho společného.

Napojit a propojit se tu můžete i vy, a to na workshopech, seminářích, přednáškách a dalších akcích, na procházkách, na koncertech, výstavách, besedách s lidmi se zajímavými životními příběhy, diskuzích s umělci i filozofy.

 

Rozvíjet svůj život

…tím že přijmeme, že život je neustálá změna a že především my můžeme vědomě tvořit sebe a „žít“ své záměry. Že když měníme sebe, můžeme měnit svět kolem sebe.

 

Zabýváme se osobním rozvojem v soukromém, pracovním i komunitním životě. Pořádáme rozvojová individuální i skupinová setkání a semináře. Jsme průvodci - koučové – pro jednotlivce, skupiny i týmy. Provedeme vás rozhodováním, změnou, pomůžeme nahlédnout vaši současnou osobní situaci, ve které se nalézáte.

 

Provázíme v příjemném a inspirativním prostředí, vytváříme prostředí důvěry a bezpečí, kdy zklidníte mysl i tělo a máte možnost soustředit se sami na sebe. Provedeme vás po cestě vlastního poznání, na které s pomocí kouče najdete řešení.

Potřebné vzdělání a akreditovaný výcvik jsme získali v koučink akademii Libchavy a na vlastní kůži zažíváme, že koučovací a mentorský přístup mění naše osobní příběhy, změní i vaše.

DSC_0913.JPG