top of page

st 27. 7.

|

Čečetkův statek

Michal Pavlíček & Monika Načeva na Čečetkově statku

Akustický gig Načeva + Pavlíček je postaven na průřezu tvorby Načevy i aktuálních skladeb z poslední desky. V tomto pojetí nejvíce vyzní silné texty Jáchyma Topola, otevřený emocionální výraz Načevy a Pavlíčkova nezaměnitelná kytara.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Michal Pavlíček & Monika Načeva na Čečetkově statku
Michal Pavlíček & Monika Načeva na Čečetkově statku

Čas a místo

27. 7. 2022 20:00

Čečetkův statek, Lhůta 20, 566 01 Vysoké Mýto, Česko

O události

Michal Pavlíček a Monika Načeva rozezní dvůr Čečetkova statku

Monika Načeva je žena mnoha tváří. Vždycky se na chvíli ztratí, umlčí hlas, aby mohla za čas vyrazit dech novou tváří svého hudebního projevu. Její aktuální muzikantská podoba, kterou sdílí s Michalem Pavlíčkem je krásná, plná pocitů a zároveň neskutečně silná a razantní. Akustický gig Načeva + Pavlíček je postaven na průřezu tvorby Načevy i aktuálních skladeb z poslední desky. V tomto pojetí nejvíce vyzní silné texty Jáchyma Topola, otevřený emocionální výraz Načevy a Pavlíčkova nezaměnitelná kytara.

Vstupenky můžete zakoupit přímo z naše webu. 

Druhá možnost je zaplatit převodem: Pokud nechcete použít platební kartu, můžete částku za vstupenky poslat převodem na účet číslo: 199017132/0600, variabilní symbol: 27072022, případně nás kontaktujte přes formulář "Napište nám" na našich stránkách cecetkuvstatek.cz. Takto zaplacené vstupenky Vám na přání zašleme e-mailem, nebo je obdržíte přímo u vstupu na koncert.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Sdílet událost

bottom of page