top of page

so 16. 9.

|

Čečetkův statek

Koncert Two Doooo

Zveme vás na koncert Ireny Podláskové a Míry Eisenvorta. Two Doooo kombinuje hru na australské didgeridoo se zpěvem. Tóny didgeridoo dokážou léčit, zklidnit, ale i roztančit, rozvibrovat.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Koncert Two Doooo
Koncert Two Doooo

Čas a místo

16. 9. 2023 15:00 – 17:00

Čečetkův statek, Lhůta 20, 566 01 Vysoké Mýto, Česko

O události

Netradiční nástroj didgeridoo v kombinaci se zpěvem rozezní dvůr Čečetkova statku v sobotu 16. 9.2023 od 15:00 hodin. Minikapela Two Doooo kombinuje hru na didgeridoo  a zpěv. Na programu má vlastní didgosongy, upravené lidovky, etnovýlety do australské buše a ukolébavky pro rebely. Přijďte si vychutnat zvuk tradičního australského hudebního nástroje v netradičním prostředí dvora Čečetkova statku. Zároveň budete moci nahlédnou do historie zpracování lnu prostřednictvím výstavy, která bude instalována v historickém objektu pazderny v zahradě Čečetkova statku v rámci akce Dny evropského dědictví 2023.

Podle reakcí z předchozích vystoupení Two Doooo se máme na co těšit. Přijďte si za vstupné dobrovolné poslechnout vychytané vyfoukávky na didgeridoo doplněné zpěvem. 

... včerejší večer s didgeridoo byl famózní. Louka knihovního centra se zaplnila diváky, kteří si užívali exotické tóny z hudebního nástroje, který Aboridžinci používají dodnes pro své rituály. 🧙 Unikátní bylo i propojení se zpěvem typicky českých písniček a koled. ... 

... Naprosto TOP koncert. Zdálo by se, že vše tu již bylo. Ale jako již mnohokrát v historii se ukázalo, že kreativita nemá hranic. A my jsme, díky Two Doooo, zažili něco úžasného...

Vstupenky

  • Two Doooo

    Koncert Ireny Podláskové a Míry Eisenvorta

    Dobrovolná platba
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page