top of page

čt 25. 8.

|

Čečetkův statek

Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc

Kus české hudební historie, dvě charismatické osobnosti, propojení jejich hlasů, kvalitní písně a zajímavá interpretace. Kapela Něžná noc byla navržena na Žánrové ceny Anděl 2017 v kategorii Rock and pop. Přijďte si pro zážitek z živého vystoupení do atria kamenného dvora Čečetkova statku.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc
Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc

Čas a místo

25. 8. 2022 20:00

Čečetkův statek, Lhůta 20, 566 01 Vysoké Mýto, Česko

O události

Kapela Něžná noc: 

 • Blanka Šrůmová: klávesy, zpěv 
 • Jan Sahara Hedl: kytara, zpěv 
 • Tomáš Valášek: elektrická kytara 
 • Aleš Zenkl: basa 
 • Pavel Attel: bicí 

Zpěvačka BLANKA ŠRŮMOVÁ vystupovala v devadesátých letech se  skupinou Tichá dohoda, se kterou vydala celkem 12 alb a 2x byla  nominována na Zpěvačku roku (Ceny Akademie 1993, 94). Jejími nejznámějšími hity se staly písně Marioneta a Večírek osamělých  srdcí. Následovala dvě alba sólová : Neviditelná (2001, Sony Music) a  Underground (2005,Saturn). Poté vystupovala se svojí kapelou a zúčastňovala se různých projektů.  Zatím poslední sólové EP Divokej Praha-západ vydala v roce 2014 u  Warner Music. 

JAN SAHARA HEDL je český zpěvák, textař a písničkář, vystupoval s  DG 307 a také se svojí skupinou Duševní hrob. Zakladatel a autor písní  skupiny Precedens - s Martinem Němcem, se kterou nazpíval známou  píseň Tisíc jmen. Po odchodu se věnoval vlastní tvorbě. Jako textař psal nadále pro Báru Basikovou (Souměrná, atd.),  Kamila Střihavku (Když se snáší déšť, atd.) a další interprety.  Nadále spolupracuje s Michalem Pavlíčkem na jeho projektech  (Excalibur, Obraz Doriana Graye nebo na sólovém albu Pošli to tam).  Jejich nejnovějším společným počinem je titulní píseň do romantické  komedie Ženská na vrcholu s názvem Tohle není pláč (2019).  Sólová alba:  Tajnej svatej (1994)  Šílený pondělí (1995)  Matka Zebra(2001) S Blankou se potkali v roce 2014. Brzy založili vlastní kapelu Něžná noc. 

Kapela Něžná noc jejich první společné album dostalo název „Neměj strach“ podle  stejnojmenné písně.  Obsahuje 12 původních skladeb. (vyd. Galén Praha, 2016) a vyšlo i na  vinylu. Bylo oceněno časopisem Rock and Pop (1.místo jako Album roku 2016). Skupina byla navržena na Žánrové ceny Anděl 2017 v kategorii  Rock and pop. Druhé album vyšlo v březnu 2018 opět u Galénu pod  názvem Tak se věci mají. Skupina k němu natočila videoklip Jasnej den  (k vidění na youtube). Ve vinylové verzi bylo vydáno v květnu 2019. Sahara byl již třikrát navržen jako Osobnost roku na Radiu Beat (2019). Po šesti letech existence kapela mění obsazení a od září nastupují noví  spoluhráči Aleš Zenkl (basa) a Pavel Attel (bicí), se kterými se Blanka  potkala již během své kariéry ve skupině Tichá dohoda. Pětici doplňuje  také Janův dřívější spoluhráč z Precedens, fenomenální kytarista Tomáš Valášek (2020). Nejlepším zážitkem jsou živá vystoupení, kus české  hudební historie, dvě charismatické osobnosti, propojení jejich hlasů,  kvalitní písně a zajímavá interpretace.

Vstupenky můžete zakoupit přímo z naše webu. Pokud nechcete použít platební kartu, můžete odeslat částku za vstupenky platebním příkazem na účet číslo: 199017132/0600, variabilní symbol: 25082022, případně nás kontaktujte přes formulář "Napište nám" na našich stránkách cecetkuvstatek.cz. Takto zaplacené vstupenky Vám na přání zašleme e-mailem, nebo je obdržíte přímo u vstupu na koncert. Vstupenky bude možno také zakoupit v den konání koncertu u vchodu.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Vstupenky

 • Něžná noc

  Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc - koncert

  290,00 Kč
  Prodej skončil

Sdílet událost

bottom of page