top of page

Vážení návštěvníci koncertu Michala Pavlíčka a Moniky Načevy


Potěšil nás váš zájem přijít na skvostný zážitek, jakého se nám od obou dostalo, právě k nám do Lhůty. Bylo vás tu ve dvoře téměř 150. Vážíme si vašich reakcí a podpory v tom, co děláme.


My máme zážitky na knihu. Na co jsme však zapomněli, to je naše kronika, dokonce ani plakát jsme si nenechali podepsat...🙃.. Snad alespoň takto můžeme tlumočit, že: Michal Pavlíček prohlásil, ŽE SE MU TADY HRÁLO JAKO DOMA .. a úplně úplně pod čarou.... vypadá to, že by PŘÍŠTÍ ROK MOHL PŘIJET třeba s Bárou Basikovou, nebo se svým Triem...


Děkujeme Andrea Stašková Sklo Design za zapůjčení skleněných děl, která zde průběžně vystavujeme.


Děkujeme našim "hosteskám" Evě a Šárce, které se postaraly o občerstvení a Mildovi a Honzovi za "řízení dopravy".


Děkujeme Petrovi Hegenbarthovi za skvělé ozvučení (chválili mistři, i diváci), děkujeme našim kamarádům fotografům - mistrovi zase v jiném oboru - malíř obrazů a fotograf - Jiřímu Křiklavovi, a fotografce Jiřině Šmídové.


A děkujeme VŠEM PODPOROVATELŮM, kteří pomohli šířit zprávy o koncertu do světa a věřili, že to má SMYSL. Velký dík patří ČESKÉMU ROZHLASU Hradec Králové a Ladě Klokočníkové za publicitu a Českému rozhlasu Pardubice, do obou rádií jsme věnovali vstupenky do soutěží.


Dík za podporu - za zakoupení 16 vstupenek pro své zaměstnance - FIRMĚ Bohemia Rings ze Zámrsku.


Tak zase příště nashle.... 27. 7. od 20 hodin NĚŽNÁ NOC - VSTUPENKY ZDE


166 zobrazení0 komentářů

留言

評等為 0(最高為 5 顆星)。
暫無評等

新增評等
bottom of page