top of page

Pavla Boučková a František Vomáčka - pro nemoc zpěvačky ZRUŠENO

Aktualizováno: 6. 6. 2023


10. 6. 2023 od 15:00 Čečetkův statek


Na Pavlu Boučkovou se moc těšíme. Už u nás také vystupovala, a to s pořadem Tetelení v písni. Zpívala i písničky ze svého CD Máří, chci tě pozvat na víno. Těší nás, že si tato vyhledávaná písničkářka a textařka ze Svitav ráda návštěvu Čečetkova statku zopakuje, tentokrát ji bude doprovázet František Vomáčka. "František má krásnou energii, při hraní s ním jsem šťastná," napsala nám Pavla a my to na jejím hraní s ním rádi pozorujeme.Pavlínka ráda vystupuje ve dvojici. Po jejím dlouholetém hudebním partnerovi Jiřím Michálkovi se jí moc stýská. I my ho zdravíme do nebe.... Dnes občas Pavla hraje i se Simonou Oláhovou, se kterou se seznámila na našem dvoře při koncertu Dou naboso, a moc jim to spolu jde.


S Pavlínkou jsme po koncertu na podzim 2021 seděli u ohně v krbu našich tehdy zcela nových kachlových kamen a povídaly o životě. Naše vnoučata se skamarádila s jejími menšími dětmi a po koupačce v jezírku se všechny děti sušily u kamen..... Byl to tehdy moc prima večer.

A bude zas... Věříme, že i pro vás.


Ale zpátky k jejímu tvoření: Pavlínka je autorkou řady textů, její básničky jsou nádherné, mnohé texty získaly hudební podobu. Autorka většinou čerpá ze životních zkušeností, každodenního života, radostí a starostí. Je starostlivou a obětavou maminkou čtyř dětí. V roce 2006 jí v litomyšlské tiskárně vyšla sbírka básní "Krámek nezbytných zbytečností", a to pod záštitou manželů Šperlových. V roce 2010 vyšlo CD "Kytka divoká", nahrané s bigbeatovou kapelou Apropo. V letech 2010-2018 vystupovala s Jiří Michálkem, který ji doprovázel na kytaru při jejich společných vystoupeních. V roce 2017 spatřila světlo světa kniha "Máří, chci tě pozvat na víno" (slouží i jako obal stejnojmenného CD). Pavlínka je autorkou písní, tedy textů i melodií, i pro divadelní představení "Jak si postavit auto" podle knihy Martina Sodomky. Vytvořila hymnu basketbalového klubu Tuři Svitavy.

Možná, že vytvoří hymnu pro Tvořivý Čečetkův statek.


Těšíme se na Vás.


Vstupenky na koncert můžete zakoupit online zde:
23 zobrazení0 komentářů

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page