top of page

Michal Pavlíček & Monika Načeva na Čečetkově statku


Michal Pavlíček a Monika Načeva rozezní dvůr Čečetkova statku


Už když jsme poprvé vkročili na dvůr statku, a to tehdy ještě nebyl náš, věděli jsme, že tady bude dobře znít muzika všech žánrů. Mezi kamennými zídkami už jsme tehdy „viděli“ Michala Pavlíčka a slyšeli tóny jeho kytary. Poté, co jsme se ponořili do koncertu Michala s Monikou Načevou na jejich představení v Broumově, řekli jsme si, že je určitě pozveme k nám.


Kdo se nepokusí, nezíská, a tak jsme se pokusili a Michal Pavlíček s Monikou Načevou skutečně rozezvučí naši usedlost ve Lhůtě.

Kdo se nepokusí, nezíská, a tak jsme se pokusili a Michal Pavlíček s Monikou Načevou skutečně rozezvučí naši usedlost ve Lhůtě. Stane se tak letos 27. července od 20 hodin. Pojďte se poddat neskutečně emočně silnému projevu obou těchto známých tváří a hlasů a zarezervujte si vstupenky včas 😊


Monika Načeva je žena mnoha tváří. Vždycky se na chvíli ztratí, umlčí hlas, aby mohla za čas vyrazit dech novou tváří svého hudebního projevu. Její aktuální muzikantská podoba, kterou sdílí s Michalem Pavlíčkem je krásná, plná pocitů a zároveň neskutečně silná a razantní. Akustický gig Načeva + Pavlíček je postaven na průřezu tvorby Načevy i aktuálních skladeb z poslední desky. V tomto pojetí nejvíce vyzní silné texty Jáchyma Topola, otevřený emocionální výraz Načevy a Pavlíčkova nezaměnitelná kytara.
202 zobrazení0 komentářů

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page