top of page

Koncert Mirka Kemela s dvojnásobnou dávkou emocí a pohody


Mirek Kemel je hudebníkem již od mládí, ač svoje první album Krajem šel anděl vydal až v roce 2011. Jako muzikant je člověkem spíše introvertním a zahloubaným, humor známý z jeho skvělých kreslených vtipů by člověk v jeho písních hledal marně. Nicméně jeho vtipy budou provázet celý koncert prostřednictvím jeho komentářů mezi jednotlivými písněmi. Nenechte si tento skvělý zážitek v podobě hlubokých textů písní v kombinaci s humorem ujít.


Mirkova písničkářská tvorba je vážná a výrazně poetická. Má skvěle odpozorované drobné životní situace, které dokáže rozvést bezmála ve fresku existenciálního významu. Nebojí se vykreslení příběhů, které jsou třeba i na hraně. Mirek Kemel je úžasný mistr zkratky, brilantně pracuje se zavedenými obraty, jež ale představuje v osobitých a neotřelých kontextech. Zároveň si rád pomáhá silně poetickými zvířecími metaforami. Jeho výpověď je vlastně velmi přirozená, slova mají skutečný obsah, nestrojená a pěvecky syrová.


Mirek Kemel vyrostl během let v písničkáře, kterého je radost poslouchat, ať už zahraje v kterékoliv ze svých sestav a my věříme, že koncert na Čečetkově statku bude další z příjemných zážitků, který pro vás rádi připravujeme.


Koncert uvede duo Pavla Boučková & František Vomáčka svitavská písničkářka a básnířka a kytarista. Na Pavlu Boučkovou se také moc těšíme. Už u nás také vystupovala, a to s pořadem Tetelení v písni. Zpívala i písničky ze svého CD Máří, chci tě pozvat na víno. Těší nás, že si tato vyhledávaná písničkářka a textařka ze Svitav ráda návštěvu Čečetkova statku zopakuje, tentokrát ji bude doprovázet František Vomáčka. "František má krásnou energii, při hraní s ním jsem šťastná," napsala nám Pavla a my to na jejím hraní s ním rádi pozorujeme.


Neváhejte tedy s nákupem vstupenek na dvojitou dávku emocí a pohody.

Vstupenky v předprodeji pořídíte levněji než v den koncertu u pokladny.


Těšíme se na Vás

Zdenka a Olda Hanyšovi

9 zobrazení0 komentářů

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page