top of page

so 13. 5.

|

Čečetkův statek

Darujte sobě a své mamince Den relaxu a šití na statku

Zveme Vás na tvořivý workshop spojený s odpočinkem v zahradách starého statku a se sdílením. Objevíte a rozvinete své tvůrčí schopnosti a umění ušít si jednoduchý oděv, záclonku, povlak na polštář.... Ponoříte se do tvoření při odborném a láskyplném vedení Ivany Andrlové z Červené Vody.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Darujte sobě a své mamince Den relaxu a šití na statku
Darujte sobě a své mamince Den relaxu a šití na statku

Čas a místo

13. 5. 2023 9:00 – 16:00

Čečetkův statek, Lhůta 20, 566 01 Vysoké Mýto, Česko

O události

Zveme Vás na tvořivý workshop spojený s odpočinkem v zahradách starého statku a se sdílením. Objevíte a rozvinete své tvůrčí schopnosti a umění ušít si jednoduchý oděv, záclonku, povlak na polštář.... Ponoříte se do tvoření při odborném a láskyplném vedení Ivany Andrlové z Červené Vody, tvůrkyně krásných věcí na fotografii. U nás budete tvořit, odpočívat, popíjet kávu nebo čaj a také vám uvaříme oběd :-) Po něm si můžete lehnout do trávy. Kdy se vám to stane?

Než budete číst dál, máme pro vás informaci, že jsme se rozhodli rozšířit možnost ZÚČASTNIT SE VE DVOJICI. Zkrátka pojmout sobotní den jako tvořivé setkání dospělých žen, které si přivedou maminku (nebo maminka dospělou dceru), sestru či kamarádku. Dvojice, která je ráda spolu, ale zase tolik času na sebe nemá. Svátek matek je toho jen zajímavým zvýrazněním :-) Šicí místo budete mít jedno, takže vám postačí jeden šicí stroj :-) A cena pro dvojici je také zajímavá. Druhá z vás se může stát poradcem či zajímavou společnicí, se kterou jste ráda. :-) A taky se můžete střídat.... Cena pro dvojici je 2490.- korun českých. Cena pro jednotlivce 1890.- Kč.

Platbu můžete provést online z našeho webu kartou, nebo převodním příkazem.

DATUM KONÁNÍ: 13. května od 9 do 16 hodin, Lhůta u Vysokého Mýta 20

VÍCE O AKCI

Vstupenky

  • Den relaxu šití - jednotlivec

    Cena pro jednotlivce

    1 890,00 Kč
  • Den relaxu šití - dvojice

    Cena pro dvojici

    2 490,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page